Vores Team

Billede af Mathias

Mathias Emil Nielsen

Tlf. nr.: +45 28 29 46 00
E-mail: Mathias@GladTeknik.dk

Billede af Kristian

Kristian Larsen

Tlf. nr.: +45 41 33 34 35
E-mail: kl@GladTeknik.dk

Billede af Mathias Larsen

Mathias Larsen

Tlf. nr.: +45 41 33 34 35
E-mail: ml@GladTeknik.dk

Billede af Frederikke

Frederikke Amalie Nielsen

Tlf. nr.: +45 41 33 34 35
E-mail: Frederikke@GladTeknik.dk

Stefan A.

Tlf. nr.: +45 71 74 33 59
E-mail: Stefan@GladTeknik.dk

Billede af Michael

Michael B. Jørgensen

Tlf. nr.: +45 41 33 34 35
E-mail: Michael@GladTeknik.dk

Billede af Jens

Jens Tingleff

Tlf. nr.: +45 41 33 34 35
E-mail: Jens@GladTeknik.dk

Billede af Simon

Simon Hermansen

Tlf. nr.: +45 41 33 34 35
E-mail: Simon@GladTeknik.dk

Martin Sølberg, GladTeknik ApS, SEO- & Markedsførings-specialist.

Martin Sølberg

Tlf. nr.: +45 41 33 34 35
E-mail: Ms@GladTeknik.dk

Billede af Account

Martin Sandø Wils

Tlf. nr.: +45 41 33 34 35
E-mail: Martin@GladTeknik.dk

Billede af Mikkel

Mikkel D. Nielsen

Tlf. nr.: +45 41 33 34 35
E-mail: Mikkel@GladTeknik.dk

Michael Gillsmark

Michael Gillsmark

Tlf. nr.: +45 53 58 16 61
E-mail: Michael@gills-economics.dk