Kontakt

Telefon

Adresse

1. HVIDOVRE, Værksted*
(Apple Certificeret Tekniker)

Stendam 7, 2650 Hvidovre
Tlf.: 41 33 34 35 (modtager ikke SMS’er)
Support@GladTeknik.dk

2. FREDERIKSBERG, Værksted*

Rolfsvej 11, 2000 Frederiksberg
Tlf.: 41 33 34 35 (modtager ikke SMS’er)
Frederikke@GladTeknik.dk

3. KØBENHAVN, Værksted*

Weidekampsgade 3, 2300 Kbh S
Tlf.: 41 33 34 35 (modtager ikke SMS’er)
Frederikke@GladTeknik.dk

4. BRØNSHØJ, Indlevering*

Frederikssundsvej 259D, 1. tv, 2700 Brønshøj
Tlf.: 41 33 34 35 (modtager ikke SMS’er)
Conrad@GladTeknik.dk

5. SKOVLUNDE, Værksted*

Ejbyvej 75, 2740 Skovlunde
Tlf.: 41 33 34 35 (modtager ikke SMS’er)
Simon@GladTeknik.dk

6. VIRUM, Værksted

Skovridergårdsvej 25, 2. sal, 2830 Virum
Tlf.: 41 33 34 35 (modtager ikke SMS’er)
Mathias@GladTeknik.dk

7. FARUM, Værksted

Lillevangspark 10, 3520 Farum
Tlf.: 71 74 95 14 (modtager ikke SMS’er)
Michael@GladTeknik.dk

8. HERFØLGE, Indlevering*

Hirsevænget 4, 4681 Herfølge
Tlf.: 41 33 34 35 (modtager ikke SMS’er)
Support@GladTeknik.dk

9. HERLUFMAGLE, Værksted*

Hjulebækvej 2, 4160 Herlufmagle
Tlf.: 41 33 34 35 (modtager ikke SMS’er)
Jens@GladTeknik.dk

10. PRÆSTØ, Værksted
(Apple Certificeret Tekniker)

Østerbro 18, 4720 Præstø
Tlf.: 71 74 33 59 (modtager ikke SMS’er)
Stefan@GladTeknik.dk

TELEFONTID

Mandag – torsdag: 07:45 – 22.00
Fredag: 07:45 – 22:00
Lørdag & Søndag: 10.00 – 22.00

CVR-nr.: 39321548

11. AARHUS, Værksted*

Axel Kiers Vej 26, 8270 Højbjerg
Tlf.: 41 33 34 35 (modtager ikke SMS’er)
Support@GladTeknik.dk

*Vi anbefaler at man Altid ringer inden man indleverer, da vi er en del ude-kørende Teknikere og dermed ikke altid er en til stede på alle værkstederne. Men ved aftale, kan vi få det til at passe jeres ønsker. Ring til vores hoved-nummer: “41 33 34 35” for at aftale tid til indlevering på en af vores værksteder.

Du er altid velkommen til at kontakte GladTeknik ApS via. mail, telefon eller kontaktformular for at få et uforpligtende tilbud på din opgave, få svar på eventuelle spørgsmål eller booke en tid.